Hakkımızda

AKM Mobilya

1969 yılında sitelerde mobilya boyama üzerine kurulan AKM Mobilya 80'li yılların başında mobilya satışına, 2000'li yılların başında ise mobilya tasarım ve üretimine başlamıştır. Yılların tecrübesi ve yarım asırlık başarı hikayesi ile mobilya sektörünün lider kuruluşlarından olmayı başarmıştır. AKM Mobilya, el işçiliği ürünleri, özgün tasarımları, kalite anlayışı ile fark yaratmaya devam etmektedir.

Üretilen tüm ürünlerde kalite ve estetiğin bir arada bulundurulmasını esas alan AKM Mobilya, her zaman kendisiyle yarışmakta ve kendini bir rakip gibi görerek hep daha ileri felsefesi ile hareket etmektedir. Her yeni ürüne yeni bir eser yaratmak olarak bakan AKM Mobilya tasarım ve üretimini bir sanat olarak görmektedir. el işçiliğinin ön planda olduğu mobilyaların her aşamasında imzası bulunan AKM Mobilya hep daha iyisini üretmeyi kendisine görev edindiğinden özel üretim mobilya sektöründe lider firma olma özelliği taşımaktadır. Bilgisi, estetik bakış açısı ve tecrübesini yeni nesillere aktararak çalışmalarını devam ettirmektedir.

1969
'dan itibaren
başarıyla
hizmetinizde
AKM Mobilya

Koleksiyonlar

AKM Mobilya

Vizyon & Misyon

Misyonumuz, ARGE & Özel tasarım faaliyetlerimizle müşterilerimizin farklı yaşam biçimlerine, kişisel zevklerine ve kullanım alışkanlıklarına uygun, dünya standartlarında, keyif veren şık ve zarif ürünler tasarlamak ve üretmektir.

Vizyonumuz, el işçiliğimiz ve hünerlerimizi kullanarak ürün kalitesinde çıtayı sürekli yükseltmek, yeniliklerle müşterilerimizi şaşırtmak ve sektördeki lider firma yapımızı korumaktır. Bununla birlikte yapmış olduğumuz ihracatlarla Türkiye’ye döviz girdisi kazandırmak ve onlarca kişiye istihdam sağlayarak Türkiye ekonomisine katkıda bulunmaktır.

Zarafet hiç bu
kadar çekiçi olmamıştı...

Haberler Tüm Haberler